Návštěvní kniha


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Příspěvky

https://icam.my.id/ https://icam.my.id/obat-tradisional-mata-juling/ https://icam.my.id/obat-tradisional-telinga-berair/ https://icam.my.id/obat-tradisional-gusi-bengkak/ https://icam.my.id/obat-tradisional-parkinson/ https://icam.my.id/obat-tradisional-vertigo/ https://icam.my.id/obat-tradisional-ayan/ https://icam.my.id/obat-tradisional-ispa/ https://icam.my.id/obat-tradisional-keloid/ https://icam.my.id/obat-tradisional-lipoma/ https://icam.my.id/obat-tradisional-bronkitis/ https://icam.my.id/obat-tradisional-varises/ https://icam.my.id/obat-tradisional-radang-selaput-otak/ https://icam.my.id/obat-tradisional-polip-hidung/ https://icam.my.id/obat-tradisional-stroke-ringan/ https://icam.my.id/obat-tradisional-syaraf-terjepit/ https://icam.my.id/obat-tradisional-kreatinin-tinggi/ https://icam.my.id/obat-tradisional-trigliserida/ https://icam.my.id/obat-tradisional-ginjal-bocor/ https://icam.my.id/obat-tradisional-tbc-tulang/ https://icam.my.id/obat-tradisional-radang-prostat/ https://icam.my.id/obat-tradisional-kista-ovarium/ https://icam.my.id/obat-tradisional-tukak-lambung/ https://icam.my.id/obat-tradisional-flek-paru-paru/ https://icam.my.id/obat-tradisional-nyeri-ulu-hati/ https://icam.my.id/cara-mencegah-dan-mengobati-amandel/ https://icam.my.id/jus-lemon/

PUSAT OBAT HERBAL ONLINE TERLENGKAP DAN TERPERCAYA dewirestiani93@gmail.com
12.2.2019 7:25

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.

Helena Karas helenakaras07@gmail.com
29.1.2019 22:26

Krásné Krkonoše, nádherný penzion Marienka, výborné ubytování, stravování z říše snů. Manželé Pozlerovi jsou velni ochotní, prostě panuje tu taková domácí atmosféra. Vřele doporučujeme.

Ženíškovi jan.zenisek@email.cz
23.9.2018 19:05

V Krkonoších jsme byly již několikrát, ale ubytování v Marience bylo bezkonkurenčně nejlepší. Od nádherného vnitřního vybavení po dokonalé jídlo. A rodinná atmosféra, která zde panuje, je vyloženě slovy nepopsatelná. Cítily jsme se zde skvěle, děkujeme!

Bětka a Anička annadmejchalova@gmail.com
17.9.2018 8:59

Už skoro 20let jezdíme do Krkonoš, ale Marience se žádný penzion nevyrovná. Opravdu SUPER /ubytování,stravování...atd./ prostě vše na 100% a víc. Díky a zase přijedeme. Vomáčkovi /Polička/

Jirka, Zdena, Bára a dalších 6 kamarádů. j.vomak@seznam.cz
5.9.2018 22:31

Byli jsme u Vás poprvé a musím říct,že to bylo jako v pohádce.Krásné prostředí penzionu,vždy usměvavý personál a v neposlední řadě úžasná kuchyně.Skvělá dovolená,moc děkujeme a můžeme jen doporučit:)))Příští rok se budeme těšit zas.:)))

Jitka Ženíšková sunflower313@centrum.cz
29.7.2018 23:24

Jako loni, jsme byli u vás max. spokojeni. Každé ráno s úsměvem, nic pro vás není problém, milé, vstřícné, ochotné jednání...prostě super. Děti byly naprosto spokojené a nechtělo se jim po týdnu vůbec domů. Vaše kuchyně je jedinečná a naprosto skvělá, moc jsme si u vás POCHUTNALI ( stejně jako loni). Moc děkujeme za krásný a báječný týden.Už teď se těšíme na příští léto opět k vám :-) :-) :-)

Markéta, Jirka, Ondra a Ella Ottovi atekram.prib@seznam.cz
17.7.2018 11:37

Právě jsme se vrátili z dovolené,ubytování v penzionu prvotřídní,majitelé příjemní,ve všem vyšli vstříc a ta kuchyně jedna básen.

Blanka Hrubá
6.7.2018 13:11

Byla to báječná dovolená na horách s dětmi! Nejen že pokojíčky jsou útulné a čisté, ale jsou ještě k tomu s krásným výhledem do hlubokého krkonošského lesa. Rodina Pozlerova je velmi přátelská a milá a nic není problém domluvit. Pan Jakub má na vaření vyloženě talent a paní Kateřina je živoucí energie a ráda vám se vším pomůže a poradí. Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, najdete tam jak vnitřní dětský koutek, tak i hřišťátko za chatou. Atmosféra dřevěné roubenky je cítit z každého kouta. Bylo nám tam krásně a doufáme, že opět přijedeme! Hodně štěstí v Krkonoších přejí Švarcovi (Praha)

Kateřina Švarcová kate.svarcova@gmail.com
24.8.2017 9:40

Dobrý den. Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou, strávenou ve Vašem penzionu. Je u Vás moc hezky, všude čisto, útulno a hlavně příjemná domácí atmosféra. Jídlo bylo vynikající a moc jsme se na něj těšili. Velmi Vás obdivujeme, jak vše krásně zvládáte a děláte poctivě. Mějte se moc hezky, myslíme na Vás a rádi se vrátíme. Martina a Ruda.

Martina Täuberová martina.tauberova@gmail.com
16.8.2017 20:25