Návštěvní kniha


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Příspěvky

Jako loni, jsme byli u vás max. spokojeni. Každé ráno s úsměvem, nic pro vás není problém, milé, vstřícné, ochotné jednání...prostě super. Děti byly naprosto spokojené a nechtělo se jim po týdnu vůbec domů. Vaše kuchyně je jedinečná a naprosto skvělá, moc jsme si u vás POCHUTNALI ( stejně jako loni). Moc děkujeme za krásný a báječný týden.Už teď se těšíme na příští léto opět k vám :-) :-) :-)

Markéta, Jirka, Ondra a Ella Ottovi atekram.prib@seznam.cz
17.7.2018 11:37

Právě jsme se vrátili z dovolené,ubytování v penzionu prvotřídní,majitelé příjemní,ve všem vyšli vstříc a ta kuchyně jedna básen.

Blanka Hrubá
6.7.2018 13:11

Byla to báječná dovolená na horách s dětmi! Nejen že pokojíčky jsou útulné a čisté, ale jsou ještě k tomu s krásným výhledem do hlubokého krkonošského lesa. Rodina Pozlerova je velmi přátelská a milá a nic není problém domluvit. Pan Jakub má na vaření vyloženě talent a paní Kateřina je živoucí energie a ráda vám se vším pomůže a poradí. Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, najdete tam jak vnitřní dětský koutek, tak i hřišťátko za chatou. Atmosféra dřevěné roubenky je cítit z každého kouta. Bylo nám tam krásně a doufáme, že opět přijedeme! Hodně štěstí v Krkonoších přejí Švarcovi (Praha)

Kateřina Švarcová kate.svarcova@gmail.com
24.8.2017 9:40

Dobrý den. Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou, strávenou ve Vašem penzionu. Je u Vás moc hezky, všude čisto, útulno a hlavně příjemná domácí atmosféra. Jídlo bylo vynikající a moc jsme se na něj těšili. Velmi Vás obdivujeme, jak vše krásně zvládáte a děláte poctivě. Mějte se moc hezky, myslíme na Vás a rádi se vrátíme. Martina a Ruda.

Martina Täuberová martina.tauberova@gmail.com
16.8.2017 20:25

Pokud hledáte ubytování v této lokalitě, právě jste našli. Je obtížné slovy přesně definovat atmosféru, která zde panuje. Můžeme pouze konstatovat, že na hory jezdíme několikrát ročně již řadu let a tak dobře jako zde, jsme se ještě necítili. Od útulného prostředí, nápadité a velmi chutné kuchyně pana Jakuba přes stále dobrou náladu a pozitivní energii paní Katky nelze nic jiného než chválit. Ještě jednou tímto děkujeme za dočasný domov v pravém slova smyslu a těšíme se opět za rok. Sedláčkovi z Ostravy

Sedláčkovi rednek@seznam.cz
30.7.2017 20:56

Milí Pozlerovi. Říkali jsme sice, že psát nebudeme, abychom se k Vám příště ještě vešli :-), ale spolu s opálením nám stále zůstává vzpomínka na krásnou dovolenou u Vás a pocit, že jsme nepoděkovali dost. Byli jsme u Vás třikrát a pokaždé nadšeni. Skvělé jídlo, ubytování a hlavně přátelská, téměř rodinná atmosféra. Pan Jakub nám pomohl "oživit" naše "stávkující" auto, které od té doby šlape jako hodinky. Ještě jednou děkujeme za vše a přejeme Vám po sezóně tak krásnou dovolenou, jakou jsme prožili my u Vás. Zdraví Londýnovi.

V.Londýnová vlondynova@seznam.cz
27.7.2017 11:02

Pobyt v penzionu Marienka byl senzační! Majitelé velice milí a vstřícní! Prostředí moc příjemné, čisté a velmi vkusně zařízené! Jídlu se nedá nic vytknout! Prostě super!!! Rádi se do penzionu opět vràtíme! Petra

Petra Korbářová korbarova@riegrovka.cz
18.7.2017 19:12

Dobrý den, strávili jsme tento prodloužený víkend na chatě Marienka a byli jsme moc spokojeni. Velmi příjemná atmosféra, výborné večeře. Velké poděkování za vše manželům Pozlerovým a přejeme hodně sil a optimismu do další práce.

Jana a Pavel Pecinovi pecinovajana18@seznam.cz
3.5.2017 16:06

O prázdninách jsme si svolili právě chatu Marienka a udělali jsme dobře. Krásné ubytování výborné snídaně a chutné večeře, které vaří pan domácí. Také jsme zkusili saunu, která přispěla k naší prázdninové pohodě. Děkujeme manželům Pozlerovým a přejeme jim mnoho zdaru do další práce. Kudláčkovi

Pavel a Naty Kudláčkovi kudla@seznam.cz
10.3.2017 14:32

V Marience jsme v létě 2015 prožili krásný vstup do našeho manželství. Obrovskou zásluhu na tom všem měli provozovatelé penzionu, manželé Pozlerovi. Vynikající jídlo (na guláš pana Pozlera vzpomínají všichni a na tu úžasnou paštiku!), perfektní prostředí a úžasná atmosféra! Těšíme se na letošní víkend strávený zde:) a touto cestou bychom chtěli znovu a znovu poděkovat za vše! Hanákovi

Hanákovi grundm.mar@gmail.com
23.1.2017 10:10